Dostępność urządzeń

Witajcie! Informujemy, że posiadamy własne zapasy magazynowe! W tym momencie „na stanie” Panasonic Etherea z technologią NanoeX (nawilżanie oraz oczyszczanie powietrza) oraz Panasonic PZ. Wszystkie urządzenia posiadają moduł do sterowania zdalnego smartfonem (poprzez WiFi). Zapraszamy! Najbliższe terminy już na połowę kwietnia.

Read more
Koronawirus

Mimo obecnej sytuacji z pandemią koronawirusa działamy bez większych zakłóceń. Wprowadziliśmy w związku z zaistniałą sytuacją pewne zmiany: zamiast wizji lokalnych wprowadzamy wideorozmowy (poprzez FaceTime dla użytkowników iPhone’ów) lub poprzez zdjęcia / filmy (dla użytkowników pozostałych telefonów) miejsce montażu nie może być objęte kwarantanną ani żadne osoby przebywające w nim również nie mogą podlegać kwarantannie […]

Read more
Płatności kartą

Pierwsza nowość dla sezonu 2020 – wprowadzamy mobilne terminale płatnicze. Już od kwietnia bieżącego roku nie potrzebujesz gotówki – możesz wygodnie zapłacić kartą / telefonem / zegarkiem. Zapraszamy!

Read more
Promocja

Informujemy, że od 01.08.2019 do 15.09.2019 roku wszystkie produkty z naszego asortymentu będzie można nabyć w systemie rat 0%. Dotyczy się to również urządzeń klimatyzacyjnych sprzedawanych wraz z montażem. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do kontaktu. Promocja trwa od 01.08.2019 r. do 15.09.2019 r.  Poniżej przedstawiamy zasady skorzystania z promocji: 1) Ceny przedstawione w sklepie są cenami brutto i […]

Read more
Strona WWW

Nasza nowa strona już jest prawie gotowa. Przez najbliższe dni i tygodnie będziemy ją jeszcze dopracowywać, jednakże teraz skupiamy się na pracach modernizacyjnych naszego sklepu internetowego.

Read more
Zmiany…

Witajcie, jesteśmy w trakcie zmian naszej strony oraz sklepu (link na samej górze). Tworzymy również cennik, który będzie do pobrania w tym samym miejscu.

Read more