Informujemy, że od 01.08.2019 do 15.09.2019 roku wszystkie produkty z naszego asortymentu będzie można nabyć w systemie rat 0%.

Dotyczy się to również urządzeń klimatyzacyjnych sprzedawanych wraz z montażem.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do kontaktu.

Promocja trwa od 01.08.2019 r. do 15.09.2019 r. 

Poniżej przedstawiamy zasady skorzystania z promocji:

1) Ceny przedstawione w sklepie są cenami brutto i zawierają podatek VAT 8% obowiązujący osoby prywatne (z zastrzeżeniem, że montaż odbędzie się w mieszkaniu o powierzchni do 150 m2 lub w domu jednorodzinnym o powierzchni do 300 m2). 

2) Przed uruchomieniem procedury zakupowej w sklepie internetowym należy się skontaktować z obsługą sklepu pod numerem telefonu: 662-933-535 – podczas krótkiej rozmowy telefonicznej zostanie wstępnie zweryfikowana możliwość montażu, dobór urządzenia, konkretna informacja o dostępności danego sprzętu oraz przybliżony termin montażu.

3) Po weryfikacji o której mowa w pkt. 2 zostanie przygotowany indeks w sklepie internetowym, za pomocą którego należy dokonać zakupu, wybierając sposób płatności: PayU (i dalej podczas załadowania się strony PayU – płatność ratalna) oraz sposób dostawy: Usługa montażu.

4) Gdy PayU zaakceptuję wniosek ratalny a Państwo dopełnią wszelkich formalności otrzymacie Państwo email z wyznaczonym dniem montażu. Email ten jednocześnie będzie potwierdzeniem zawarcia umowy.